Siz Hayal Edin ; Biz gerçekleştirelim - A Kalite 1.Sınıf İmalat
TİNY HOUSE

Genelde 4-8 metre arasında değişen tekerlekli mobil ev modellerinin yani taşınabilir evlerin en büyük özelliği tabii ki mobil olmaları. Minik evler olarak da bilinen, mobil evler sayesinde artık tek bir yere bağlı kalmadan, gözünüze kestirdiğiniz şirin bir beldede, hem de kendi evinizde yaşamak hayal değil.

Tiny House diğer mobil yapılardan ayıran en önemli özelliği kullanıcısına her yerde ev konforu yaşatması. Karavan ve çadırla karşılaştırıldığında Tiny House’lar hem sağlam yapıları hem de yüksek konforlu donanımları ile ön plana çıkar. Mobil evler, aslında birer modül ev olarak hayata geçer. Yani birden fazla taşınabilir modüler ev modelini de bir araya getirerek bir yaşam da kurmak mümkün. Modül ev fiyatları, modül ev sisteminin kurgusuna, kaç kişilik ve kaç metre uzunluğunda olduğuna göre değişkenlik gösterir.

Bir Tiny House’da mutfak evyesi, tuvalet ve yatak evinizde kullandığınızla aynı kalitede ve ağırlıktadır. Üstelik arzu ederseniz küçük eviniz klima, bulaşık makinesi, fırın gibi konfor unsurlarını da içinde barındırır. Yani ıssız doğanın ortasında da olsam konforumdan taviz veremem diyenler için taşınabilir tekerlekli evlerin fiyatları da oldukça uygun.

TİNY HOUSE MODELLERİ